چهارشنبه 13 فروردين 1399   22:11:24

امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 27867226
  تعداد بازدید این صفحه: 220305
  در امروز: 22209

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1398/12/6 سه‌شنبهرسولی تاکید کرد؛
حمایت شورا و شهرداری از سرمایه گذار بخش خصوصی در ساخت هتل
رئیس کمیسیون شهرسازی، معماری و بافت های فرسوده شورای شهر گفت: با حمایت شورا و شهرداری از سرمایه گذار بخش خصوصی، کرج صاحب هتل می شود.

 
به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر کرج، احد رسولی در بیست و نهمین جلسه کمیسیون شهرسازی و معماری اظهار داشت: بررسی لايحه شهرداری در خصوص رسیدگی به پرونده ساخت هتل توسط بخش خصوصی باتوجه به شرح اقدامات انجام شده و گردش کار پرونده توسط اعضاء کمیسیون بررسی شد.

این مسئول با اشاره به متن لایحه شهرداری افزود: مالک و سرمایه گذار به جهت رفاه عموم مردم و مراجعین علاوه بر پارکینگ های مورد نیاز تعداد حدود 310 واحد پارکینگ عمومی نیز تأمین کرده است و در این راستا به شهرداری کرج اجازه داده می شود به جهت رفع معضل چندین ساله مجتمع مذکور و ادامه روند تکمیل بنای هتل بصورت دو طبقه هتل، یک طبقه لابی و یک طبقه پارکینگ با اخذ مصوبه کمیسیون ماده 5 و رعایت سایر ضوابط مورد نیاز ضروری شهر نسبت به اخذ خدمات تعداد 249 واحد پارکینگ عمومی که در اجرای عملیات ساختمانی حذف شده به قیمت زمان تخلف اقدام شود.

رئیس کمیسیون شهرسازی، معماری و بافت های فرسوده شورای شهر تصریح کرد: پس از بحث و بررسی مجدد لایحه شهرداری مشروط بر پرداخت جریمه کسری پارکینگ با حداکثر عرض معبر(خیابان طالقانی) و حداکثر ضریب به اتفاق آرا تصویب شد. همچنین مقرر گردید درآمد ناشی از کسری پارکینگ هزینه احداث پارکینگ عمومی شود.


بيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 220305
تعداد بازديد کنندگان سايت: 27867226 تعداد بازديد زيرپورتال: 275906 اين زيرپورتال امروز: 589 سایت در امروز: 22209 اين صفحه امروز: 422
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.