چهارشنبه 13 فروردين 1399   22:54:06

امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 27867919
  تعداد بازدید این صفحه: 220324
  در امروز: 22902

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1398/12/6 سه‌شنبهنبیونی مطرح کرد:
پیشتازی البرزی ها در کسب سیزده مدال المپیاد/ احداث کارخانه نوآوری در کرج
رییس کمیسیون سرمایه گذاری وامور مشارکت های مردم شورای اسلامی شهر کرج از کسب سیزده مدال المپیاد در سال ۹۷ توسط البرزی ها خبر داد.

 
به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر کرج، محمد نبیونی در آیین تجلیل از نخبگان استان البرز که با حضور معاون وزیر آموزش و پرورش، رئیس و اعضای شورای شهر کرج، شهردار کرج و برخی از مسئولان شهری و استانی در باشگاه میلاد برگزار شد، اظهار داشت: ۱۳ نفر سال گذشته در المپیادهای مختلف علمی مدال آورده و در بهترین دانشگاههای کشور پذیرفته شدند که این مایه مباهات و افتخار استان است.
 
رئیس بنیاد نخبگان استان البرز و عضو شورای اسلامی شهر کرج افزود: بنیاد نخبگان این افراد را در دل خود پذیرفته و تلاش می کند آنها را در مسیر نخبگی هدایت کند تا شاهد به شکوفایی رسیدن آنها در عرصه های گوناگون علمی و عملی کشور باشیم.
 
این مسئول تصریح کرد: سابقه نداشته شهرداری کرج میزبانی چنین مراسمی را به عهده داشته باشد در حالیکه حمایت از این افراد بخشی از مسئولیت های مدیریت شهری است 
 
وی بیان کرد: در این خصوص کوتاهی هایی رخ داده که با توجه به اهمیت امر و تاکیدات رهبر معظم انقلاب، امروز سعی در جبران قصورات داریم.
 
احداث کارخانه نوآوری در کرج
نبیونی، به وقوع اتفاقات مثبتی در عرصه علمی از سوی شهرداری کرج اشاره کرد و یادآور شد: خبر خوب ما احداث کارخانه
نوآوری در کرج است که هم اکنون به همت مدیریت شهری این کلانشهر در حال انجام است و امیدواریم شاهد به تحقق نشستن اهداف آن در آینده نه چندان دور باشیم.


تعداد بازديد اين صفحه: 220324
تعداد بازديد کنندگان سايت: 27867919 تعداد بازديد زيرپورتال: 275929 اين زيرپورتال امروز: 612 سایت در امروز: 22902 اين صفحه امروز: 441
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.