دوشنبه 24 مرداد 1401   11:19:31
1398/2/31 سه‌شنبه

امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 53319326
  تعداد بازدید این صفحه: 819806
  در امروز: 9671

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1400/12/22 یکشنبه
حل مشکلات شهری در گرو استفاده از ایده‌های ناب و خلاقانه است
نایب رییس شورای شهر کرج گفت: به دنبال جذب شتاب دهنده‌های مختلف در کارخانه نوآوری هستیم تا بتوانیم بخشی از مشکلات فرهنگی، اجتماعی، زیست محیطی و ... شهر را از میان برداریم.


علیرضا رحیمی در حاشیه افتتاح کارخانه نوآوری و صنایع خلاق البرز  در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شورای شهر کرج اظهار کرد:  برنامه ریزی برای راه اندازی این کارخانه از دوره پنجم شورا با هدف حمایت از استارت آپ‌ها و شتاب دهنده‌ها کلید خورد
.


وی ادامه داد: امروز اگر به دنبال حل بسیاری از مشکلات کلانشهر کرج هستیم، باید از فکرها و ایده های نو حمایت کنیم.

وی با بیان اینکه برای دستیابی به توسعه شهری باید به جوانان و نخبگان اعتماد کنیم، افزود: مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب به توجه به توانمندی‌های جوانان تاکید بسیاری داشتند.

نایب رییس شورای شهر کرج گفت: به دنبال جذب شتاب دهنده‌های مختلفی در این کارخانه هستیم تا از طریق عملیاتی شدن ایده‌های آنها بتوانیم بخشی از مشکلات فرهنگی، اجتماعی، زیست محیطی و ... شهر را از میان برداریم.

وی ادامه داد: امیدواریم با راه اندازی این کارخانه کمتر شاهد  حضور نخبگان و جوانان البرزی در کارخانه‌های نوآوری پایتخت باشیم.

به گفته عضو شورای شهر کرج گفت: مدیریت شهری به دنبال فراهم کردن شرایط و تکمیل بلوک‌های نیمه تمام این کارخانه است و امیدواریم با جذب اعتبار مناسب  این اتفاق هر چه سریع تر بیفتد..

وی اضافه کرد: مدیریت شهری به دنبال این است که با استقرار استارت آپ‌ها در این کارخانه، موضوعاتی جهت پیگیری به آنها محول کند تا با طوفان فکری جوانان شرایط بهتری برای شهرمان رقم بخورد.

وی اضافه کرد: هرچند مدیریت شهری تا کنون دستاورد قابل توجهی در حوزه استفاده از ایده‌های استارت آپی نداشته ولی در این دوره نگاه ویژه‌ای در این خصوص وجود دارد.

این مسئول گفت: در نظر داریم اجتماعی از جوانان نخبه در شورا تشکیل دهیم تا با همکاری آنها اهداف پیش بینی شده را محقق کنیم.

 


نسخه قابل چاپ
بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 819806
تعداد بازديد کنندگان سايت: 53319326 تعداد بازديد زيرپورتال: 994272 اين زيرپورتال امروز: 368 سایت در امروز: 9671 اين صفحه امروز: 245
1395/6/25 پنجشنبه
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.