دوشنبه 24 مرداد 1401   10:40:18
1398/2/31 سه‌شنبه

امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 53318602
  تعداد بازدید این صفحه: 819774
  در امروز: 8947

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1401/1/7 یکشنبه
تاکید رییس شورای شهر کرج بر بهره برداری تقاطع غیر همسطح ماهان - آزادی تا پایان اردیبهشت ماه
رییس شورای شهر کرج بر تسریع در اجرای تقاطع غیر همسطح ماهان - آزادی تاکید کرد.


به گزارش پایگاه خبری شورای اسلامی شهر کرج؛ دکتر جواد چپردار به همراه مسعود محمدی رییس کمیسیون عمران ، حمل و نقل شورای شهر و محمد اسدیان رییس مرکز ‌پژوهش شورای شهر پیش از ظهر  امروز  یکشنبه ۷ فروردین ماه  از تقاطع غیر همسطح ماهان - آزادی، کارخانه آسفالت بازدید کردند
.


جواد چپردار با بیان اینکه ساخت تقاطعات باهدف کاهش ترافیک در اولویت برنامه های مدیریت شهری  قرار  گرفته است، افزود: پس از اتمام تقاطع غیر همسطح ماهان - آزادی شاهد روان‌سازی ترافیک در این محدوده و رضایت شهروندان که از اهداف اصلی مدیریت شهری است هستیم.

رئیس شورای شهر کرج تصریح کرد: با سرعت بخشیدن به پروژه های نیمه کاره شهر به سرعت رو به توسعه و آبادانی حرکت می کند که امید است محصول و میوه این تلاش ها به کام شهروندان، خوش و گوارا باشد.

چپردار با اشاره به برنامه‌ریزی صورت گرفته درخصوص بهره برداری از این تقاطع تاکید کرد: تقاطعاتی كه در سطح شهر احداث می شود می تواند مشكل ترافیك را رفع كند و می بایست به دنبال اجرای پروژه های اساسی و كلیدی مثل راه اندازی قطار شهری، احداث بزرگراه های اصلی (كمربند شمالی و جنوبی )و بازگشایی معابر اصلی باشیم .

به گفته وی، در صورت اجرای پروژه های كلیدی تقاطعات در روانسازی ترافیك كلانشهر كرج تاثیر خودشان را نشان می دهند.

چپردار همچنین در بازدید کارخانه آسفالت، این مجموعه را محصول دورنگری و تدبیر ادوار گذشته مدیریت شهری دانست و خاطر نشان کرد: این مجموعه توان و قابلیت تامین آسفالت مصرفی سایر شهرداریهای استان را نیز دارد که این مهم مغفول مانده است.

وی با بیان اینکه توسعه کارخانه آسفالت جزو برنامه های دوره ششم مدیریت شهری کرج است، گفت: نیاز معابر، خیابانها و بزرگراه های استان با بودجه های دولتی و استانی با تولیدات این کارخانه احصاء خواهد شد و انتظار می رود که شورای شهرستان ها و شورای استان پتانسیل استانی این کارخانه را در اولویت بهره مندی قرار دهند.

 


نسخه قابل چاپ
بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 819774
تعداد بازديد کنندگان سايت: 53318602 تعداد بازديد زيرپورتال: 994234 اين زيرپورتال امروز: 330 سایت در امروز: 8947 اين صفحه امروز: 213
1395/6/25 پنجشنبه
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.