دوشنبه 24 مرداد 1401   11:14:16
1398/2/31 سه‌شنبه

امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 53319254
  تعداد بازدید این صفحه: 819803
  در امروز: 9599

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1400/12/28 شنبهعلیرضا رحیمی:
شورای شهر کرج در مسیر خدمت به مردم ترکش حواشی را به جان می خرد
نایب رئیس شورای اسلامی شهر کرج گفت: شورای شهر در مسیر خدمت به مردم و حل مشکلات شهر ترکش حواشی را به جان می خرد و از مواضع نظارتی خود عقب نشینی نخواهد کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای شهر کرج، علیرضا رحیمی طی سخنانی در آخرین جلسه شورای برنامه ریزی شهرداری کرج اظهار داشت: به همه همکارانِ پُرتلاش در مجموعه مدیریت شهری که با همتِ خود موجب شدند تا در پایان سال کارنامه ای زبانزد و شاخص داشته باشیم، خدا قوت عرض می نمایم و حقیقتاً آنچه در همین مدت زمان کوتاه به ثمر نشسته، قابل دفاع و در عین حال قابل ارتقاء و اعتلا می باشد
.


وی افزود: باید بدانیم که ناشی از شرایط اقتصادی کشور و وضعیت استان دوره سختی پیش روی دوره ششم مدیریت شهری کرج قرار دارد و متناسبِ آن باید کار و تلاش بیشتری را در دستور کار قرار دهیم و برای تحقق بودجه سال آینده و وعده هایی که به مردم داده ایم، جدیت لازم را داشته باشیم و راهکارِ آن نیز حمایت یکدیگر، بی توجهی به حواشی و تمرکز بر حلِ مشکلات شهر است.

اتاق برنامه ریزی نبضِ تپنده شهرداری کرج است

عضو هیئت رئیسه پارلمان شهری کرج در ادامه از شورای برنامه ریزی به عنوان اتاق فکر و نبضِ تپنده شهرداری یاد کرد و ادامه داد: میزان جدیتِ حاضرین در این شورا مشخص کننده میزان توفیق مدیریت شهری در حوزه های اجرایی اعم از تحقق بودجه، تکمیل پروژه های نیمه تمام و خدمت رسانی مطلوب به شهروندان است و همانطور که عملکرد هفت ماهه اخیر قابل تقدیر بوده، به حمد الهی با همین روحیه دوره را به پایان می رسانیم.


رحیمی ادامه داد: باید بدانیم که با توجه به شرایط اقتصادی کشور و وضعیت استان دوره سختی پیش روی دوره ششم مدیریت شهری کرج قرار دارد و متناسبِ آن باید کار و تلاش بیشتری را در دستور کار قرار دهیم و برای تحقق بودجه سال آینده و وعده هایی که به مردم داده ایم، جدیت لازم را داشته باشیم و راهکارِ آن نیز حمایت یکدیگر، بی توجهی به حواشی و تمرکز بر حلِ مشکلات شهر است

حواشی ناشی از تغییر نگاه مدیریت شهری بوده و قطع نخواهد شد

عضو شورای شهر کرج، با اشاره به وجود پاره ای حواشی، آن را ناشی از تغییر فضای مدیریت شهری دانست و گفت: قطعاً تغییر رویه دردهایی خواهد داشت که چون خروجی آن به نفع مردم می باشد، باید آن را تحمل کنیم.

وی اضافه کرد: مادامی که برخی سنگ اندازی ها و حواشی ها وجود دارد، تضمینی برای حرکتِ ما در مسیر درست است و بی شک برخی حواشی قطع نخواهد شد و ما نیز بنای توجه نداریم.

اختلاف نظرهایِ اعضاء شورا بحث های طلبگی است

رحیمی با تاکید بر اینکه اختلاف نظرهای موجود در بین اعضاء شورای شهر بحث های طلبگی است و همیشه وجود داشته و خواهد داشت، هدف اصلی را خدمت به مردم دانست.

وی ضمن توصیه مدیران شهری به وحدت و تعامل و همکاری با یکدیگر اظهار کرد: توجه داشته باشید که شما عزیزان بازوی اجرایی شورای شهر برای اجرای مصوباتِ راهگشا هستید و امیدواریم که در سایه اتحاد موجود سال آینده دستاوردهای خوبی رقم بخورد و بتوانیم رضایت الهی و رضایت همشهریان را جلب نماییم.

این جلسه با حضور شهردار، رئیس و اعضاء شورای شهر و مدیران شهری در محل سالن شهدای شهرداری برگزار شد.


 


نسخه قابل چاپ
بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 819803
تعداد بازديد کنندگان سايت: 53319254 تعداد بازديد زيرپورتال: 994268 اين زيرپورتال امروز: 364 سایت در امروز: 9599 اين صفحه امروز: 242
1395/6/25 پنجشنبه
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.