یکشنبه 12 تیر 1401   05:57:24
1398/2/31 سه‌شنبه

امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 52388059
  تعداد بازدید این صفحه: 798477
  در امروز: 5566

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1401/2/21 چهارشنبهجواد چپردار ؛
انسجام شورا و تثبیت مدیریت شهری اولویت دارد
رییس شورای اسلامی شهر کرج با اشاره به موضوع استیضاح شهردار کرج گفت : تلاش اعضای این شورا بر انسجام و تثبیت مدیریت شهری است.


جواد چپردار در نطق پیش از دستور پنجاهمین جلسه رسمی شورای شهر اظهار کرد : در ایام اخیر و درجلسات گذشته تعدادی از اعضای شورای شهر درخواست استیضاح شهردار کرج را به هیات رییسه شورا تقدیم کردند که براساس قانون موعد طرح استیضاح و جلسه را اعلام کردیم
.


وی ادامه داد: در روزی که جلسه استیضاح مقرر شده بود برخی از اعضای استیضاح کننده به جهت اخذ نظر
 دیگر اعضای شورای شهر تقاضای فرصت بیشتری برای بررسی عملکرد وتذکرات قبلی در مجموعه مدیریت شهری را داشتند.

تذکر، سئوال و استیضاح حق قانونی و مستمر اعضای شورای شهر است

چپردار گفت :  براین اساس با هیات رییسه شورا مکاتبه ای انجام دادند و به جهت ایجاد انسجام و همدلی بیشتر اعضای شورا و حفظ مصالح شهر  در خواست تعویق طرح استیضاح را نموده تا در بررسی عملکرد شورا و مدیریت شهری جلسات تعاملی داشته باشند.

رییس شورای اسلامی شهر کرج بیان داشت: از آنجا که اولویت اول برای اعضای محترم شورا انسجام و همدلی است فارغ از هر گونه اختلاف در سلایق که امری طبیعی است  و به دور از منفعت طلبی با تاکید بر مصلحت شهر و مطالبات مردم به اتخاذ تصمیمات نهایی خواهیم رسید.

وی گفت : پس از این درخواست، اعضای شورا جلسات متعددی در جهت بررسی عملکرد،همدلی و انسجام بین اعضا داشتند و این اتفاق مهم و مبارک ادامه خواهد داشت و برای همه ما اولویت اول همدلی ، انسجام و اهتمام در مطالبات شهری است که تحقق این امر اراده اعضای شورای اسلامی شهر کرج بوده و ستودنی است.

چپردار افزود: مورد دیگر برای حفظ مصالح شهر تثبیت مدیریت شهری بدون  توجه به حواشی و تمرکز در متن اصلی وظایف و تکالیف در شورا و در مدیریت شهری است که برای ما اولویت دارد لذا امروز بعد از بررسی همه عملکرد ها و جلساتی که برقرار شده برخی از اعضای شورای اسلامی در بررسی و پاسخ به تذکراتی که طی ماه های گذشته به
شهردار محترم داده شده است، سئوالاتی را به هیئت رئیسه داده اند که پس از ثبت بر اساس قانون تشکیلات،وظایف و‌انتخابات شوراهای اسلامی و شهرداران  به صورت مکتوب به شهردار ابلاغ  و طبق قانون، فارغ از هر نتیجه ای که می تواند اقناع و یا عدم اقناع و طرح استیضاح باشد فرآیند  قانونی آن طی خواهد شد.

وی تاکید کرد: تذکر،  سوال و استیضاح حق قانونی اعضا و  انسجام شورا اولویت اصلی است و تثبیت مدیریت شهرداری در انجام مطالبات مردم نیز جزو اولویت ها است. ما بدون توجه به حواشی تلاش می کنیم برابر تکالیف و مقررات تعیین شده وظایف مان را به طور کامل انجام دهیم.

چپردار بیان کرد: سوالاتی که  برخی از اعضای محترم در بررسی پاسخ تذکرات و عملکرد شهردار ارائه نموده اند در هیئت رئیسه ثبت و از طریق رئیس شورا مکتوب به شهردار ابلاغ می گردد تا فرایند حقوقی و قانونی آن طی و نهایی گردد.


 


نسخه قابل چاپ
بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 798477
تعداد بازديد کنندگان سايت: 52388059 تعداد بازديد زيرپورتال: 966716 اين زيرپورتال امروز: 231 سایت در امروز: 5566 اين صفحه امروز: 104
1395/6/25 پنجشنبه
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.