دوشنبه 24 مرداد 1401   10:59:11
1398/2/31 سه‌شنبه

امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 53319009
  تعداد بازدید این صفحه: 819787
  در امروز: 9354

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1401/3/3 سه‌شنبه
تقاطع ماهان آزادی با وجود موانع تاثیرگذار با سرعت و دقت فنی به شهروندان عزیز هدیه شد
نایب رئیس شورای اسلامی شهر کرج با بیان اینکه تقاطع غیر همسطح آزادی - ماهان سال گذشته با ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی به دور ششم مدیریت شهری کرج تحویل داده شد، گفت: این پروژه مهم و تاثیرگذار به صورت جهادی تکمیل و به مرحله بهره برداری رسیده است.علیرضا رحیمی اظهار کرد:  این پروژه که از سوی شورای اسلامی شهر کرج به نام ۹ دی نامگذاری شده است یکی از پروژه های مهم انتقال ترافیک و رفع گره های ترافیکی  این کلانشهر محسوب می شود.

 

وی بیان کرد: مسیرهای مختلفی از جمله بلوار باغستان، ادامه سربازان گمنام امام زمان (عج) و ادامه بلوار شهید ناصربخت به بلوار ماهان کرج اتصال دارند که افتتاح تقاطع ۹ دی موجب روان شدن ترافیک در این مسیرها شده است .
 

نایب رییس شورای اسلامی شهر کرج گفت: تکمیل بلوار ماهان در واقع نقش موثری در روان سازی ترافیک هسته مرکزی شهر کرج دارد و از تعداد چراغ های قرمز و گره های ترافیکی هسته مرکزی شهر می کاهد.
 

وی با اشاره به اینکه تقاطع غیر همسطح ۹ دی با وجود اشتباهاتی در دوره شورای قبل رخ داد و زمان اجرای پروژه را طولانی کرد، افزود: از جمله پروژه هایی که امروز در دست اقدام است و تا ۲ ماه آینده عملیات اجرایی آن آغاز خواهد شد تقاطع غیر همسطح جمهوری شمالی به سمت دانشگاه آزاد اسلامی است.
 

رحیمی یادآور شد: تقاطع غیر همسطح شیخ آباد و تقاطع غیر همسطح شهید مطهری به جنوب ۲ پروژه دیگری هستند که با هدف روان سازی به زودی اجرایی می شود.
 

وی گفت: یکی از اقدامات خوبی که به سرعت در حال انجام است و می توان گفت طی یک ماه آینده به بهره برداری خواهد رسید ادامه کنارگذر مهرشهر است که حدود یک کیلومتر آن هر ۲ لاین آسفالت شده و یک قسمت تمللکی وجود دارد که به کمک دادستانی این موضوع نیز رفع خواهد شد.
 

وی بیان داشت: این پروژه هم جزو سریع ترین پروژه هایی است که به بهره برداری خواهد رسید و امیدواریم بتوانیم باهمت مجموعه مدیریت شهری  این پروژه را به بهره برداری رساند.
 

نایب رئیس شورای شهر کرج تاکید کرد: امروز سرعت همراه با کیفیت جزو شعارهایی است که در خصوص پروژه های شهری کرج به وقوع می پیوندد.نسخه قابل چاپ
بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 819787
تعداد بازديد کنندگان سايت: 53319009 تعداد بازديد زيرپورتال: 994249 اين زيرپورتال امروز: 345 سایت در امروز: 9354 اين صفحه امروز: 226
1395/6/25 پنجشنبه
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.