دوشنبه 24 مرداد 1401   11:05:16
1398/2/31 سه‌شنبه

امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 53319108
  تعداد بازدید این صفحه: 819793
  در امروز: 9453

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1401/3/8 یکشنبه
ضرورت نظارت و بازنگری اعضای کمیسیون شهرسازی بر روند تهیه طرح تفصیلی آتی کرج
نایب رئیس شورای اسلامی شهر کرج با تاکید بر ضرورت نظارت و بازنگری اعضای کمیسیون شهرسازی بر طرح تفصیلی ارائه شده از سوی شهرداری، گفت: بررسی شبکه بندی معابر، کاربری ها و خدمات، جهات توسعه و ضوابط طرح تفصیلی از سوی اعضای شورای اسلامی شهر در کمیسیون شهرسازی برای خروج از حالت محافظه کارانه و ایجاد تغییرات مثبت در شهر است.علیرضا رحیمی دبیر کمیسیون شهرسازی در جلسه بررسی طرح تفصیلی با یادآوری این موضوع که اگر قرار است طرح تفصیلی جدید مانند طرح تفصیلی دهه های گذشته باشد، شاهد افزایش سرانه های تجاری در سطح شهر و کاهش سرانه های فضای سبز، تاسیسات شهری و خدماتی خواهیم بود، گفت: با ادامه طرح تفصیلی دهه های قبل، به خیلی از سرانه های اصلی شهر که وظیفه شهرداری است نرسیدیم.

 

نایب رئیس شورای اسلامی شهر کرج ضمن اشاره به اینکه ایجاد فضای جاذبی برای سرمایه گذار جهت مشارکت، نیازمند خدمات جانبی است که باید از سوی شهرداری مهیا شود و این مهم با وضع قوانین و ضوابطی محقق می شود که از سوی این مجموعه باشد.
 

نماینده مردم کرج در ششمین دوره شورای شهر همچنین به بلندمرتبه سازی در کلانشهر های تهران، مشهد، شیراز و اصفهان و... اشاره کرد و افزود: براساس طرح مصوب شورا که به شهرداری ابلاغ گردیده، شهرداری باید ضوابطی در این حوزه وضع کرده تا مالکین و سرمایه گذاران  برای مشارکت ترغیب کند.
 

رحیمی در بخش دیگری از صحبت های خود به نقش شبکه معابر به عنوان استخوان بندی شهر و شاکله شهر اشاره و بیان کرد: شبکه معابر باید به صورت جز به جز در کمیسیون شهرسازی ارایه شود.نسخه قابل چاپ
بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 819793
تعداد بازديد کنندگان سايت: 53319108 تعداد بازديد زيرپورتال: 994256 اين زيرپورتال امروز: 352 سایت در امروز: 9453 اين صفحه امروز: 232
1395/6/25 پنجشنبه
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.