دوشنبه 24 مرداد 1401   10:24:08
1398/2/31 سه‌شنبه

امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 53318337
  تعداد بازدید این صفحه: 819757
  در امروز: 8682

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1401/3/10 سه‌شنبهمحمد اسدیان :
مشکلات شهر با دعوت از نخبگان از طریق علمی پژوهشی مرتفع می شود
رئیس مرکز پژوهش و مطالعات راهبردی شورای شهر کرج گفت: این مرکز در راستای احصای اولویت های پژوهشی مدیریت شهری اقدام به انتشار فراخوان و دعوت از نخبگان شهری کرد تا مشکلات شهر را از طریق علمی بررسی و مرتفع کند.

محمد اسدیان در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شورای شهر اظهار کرد: از آنجایی که شهروندان به عنوان بخش مهمی از بدنه شهری و پیدا کردن اولویت ها اثر گذار هستند در صدد هستیم با همکاری آنها پروپوزالی جامع از مسایل شهر آماده کنیم.

رئیس مرکز پژوهش و مطالعات راهبردی شورای شهر کرج با اشاره به تفاهم نامه‌ای که با دفاتر تسهیل گری در مناطق کم برخوردار شهر کرج امضا شده است،افزود: مرکز پژوهش ها با همکاری ۱۰ دفتر تسهیل گری اقدام به پیدا کردن موارد اولویت دار مدیریت شهری کرده که قرار شد با مشارکت شهروندان، عناوین جمع آوری و دسته بندی شده و در نهایت یک پروپوزال با عنوان مسایل و مشکلات شهر کرج آماده و به شورای شهر تحویل داده شود.

اسدیان عنوان کرد: یکی از کار هایی که مرکز پژوهش های شورای شهر کرج در دست اقدام دارد، ایجاد ساختار نظام مند مسائل اولویت دار مدیریت شهری با همکاری شهروندان و نخبگان است.

وی گفت: بعد از اعلام اولویت ها با روش ساختار تفسیری مطالب در قابل پروپوزال آماده می شود.

اسدیان از برقراری ارتباط سریع با شرکت‌های دانش بنیان و افراد با تجربه در حوزه‌های مدیریت شهری خبر داد و خاطرنشان کرد: در همین راستا ضمن اینکه دبیرخانه دایمی نوآوری مدیریت شهری در هفته های پیش رو آغاز به کار خواهد کرد، علاقه مندان می توانند با مراجعه به سایت نسبت به ارایه ایده های خود اقدام و آن را به دبیرخانه مرکز پژوهش های شورای شهر کرج  ارسال کنند.

 


نسخه قابل چاپ
بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 819757
تعداد بازديد کنندگان سايت: 53318337 تعداد بازديد زيرپورتال: 994211 اين زيرپورتال امروز: 307 سایت در امروز: 8682 اين صفحه امروز: 196
1395/6/25 پنجشنبه
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.